Filtr powietrza MANN FILTER C35154
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C35154
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Filtr powietrza Mann Filter C35154
Filtry powietrza MANN-FILTER charakteryzuje optymalna geometria plisy materiału filtracyjnego, która zapewnia maksymalną wydajność zatrzymywania zanieczyszczeń. Skutecznie filtruje szkodliwe cząsteczki, w tym kurz, pyłki, piasek, sadzę i wodę z powietrza wlotowego, zapewniając, że tylko czyste powietrze trafia do komory spalania silnika. Filtry powietrza powinny być regularnie wymieniane, zanieczyszczony filtr będzie utrudniał dopływ powietrza do silnika powodując spadek mocy i wzrost zużycia paliwa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Filtr powietrza |
| Typ filtra: | Wkład |
| Producent: | Mann Filter |
| Numer katalogowy: | C35154 |
| Kod EAN: | 4011558222000 |
| Długość [mm]: | A-345 mm |
| Szerokość [mm]: | B-136 mm |
| Wysokość [mm]: | H-70 mm |
Odpowiedni do samochodów :
Audi: A3, Q3 (8U0, TT;
Seat: Alhambra II (71), Altea, Leon II, Toledo III
Skoda: Oktavia II, SuperB II (3T), Yeti (5J 5L)
VW: Beetle, Caddy III IV, CC (358), , Golf V, Golf VI, Jetta III (1K2), Jetta IV (162), Passat ( 362 365 3C2 3C5), Passat CC, Scirrocco III (1K8), Sharan II (7N), Tiguan I (5N), Touran (1T),
Sprawdź czy filtr powietrza Mann Filter C35154 jest odpowiedni do marki i modelu twojego samochodu ![]()
![]()
Zapraszamy do korzystania z zakładki DOBIERZ FILTRY w celu samodzielnego doboru odpowiedniego filtra.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.