Filtr powietrza MANN FILTER C35003
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C35003
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Filtr powietrza Mann Filter C35003
Fltr powietrza Mann Filter C35003 to produkt najwyższej klasy. Filtr zasysa powietrze skutecznie i wydajnie. Pozwala to na uzyskanie optymalnej mieszanki paliwowo-powietrznej i zapewnienie stałej, wysokiej wydajności silnika. Stosowanie wysokiej jakości filtrów powietrza redukuje konsumpcję paliwa o 3-4%, jeśli filtr wymieniany jest regularnie.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Filtr powietrza |
| Typ filtra: | Wkład |
| Producent: | Mann Filter |
| Numer katalogowy: | C35003 |
| Numer EAN | 4011558007386 |
| Długość [mm]: | A-330 mm |
| Szerokość [mm] | B-176 mm |
| Wysokość [mm]: | H-80 mm |
Odpowiedni do samochodów :
Mercedes Benz: C-Klasse (W204 C204 S204), CLS (C218), CLS (X218), E-Klasse (W212 S212), E-Klasse Coupe/Cabriolet A/C207, GLK (X204);
Sprawdź czy filtr powietrza Mann C35003 jest odpowiedni do marki i modelu twojego samochodu ![]()
Zapraszamy do korzystania z zakładki DOBIERZ FILTRY w celu samodzielnego doboru odpowiedniego filtra
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.